top of page

Gayrimenkul

AEP EUROPE Gayrimenkul, müşteri memnuniyeti odaklı gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermektedir. İstanbul’ un tamamı olmak üzere Türkiye genelinde zengin portföye sahip olan AEP EUROPE Gayrimenkul, hem bireysel hem de kurumsal ticari gayrimenkul konularında sayısız çözümü, net olarak var olan ihtiyacın karşılanması odaklı sunmaktadır.


Kişi veya kurumların gayrimenkul ihtiyaçlarının sağlıklı analizi yapıldıktan sonraki süreçte tüm çalışmaları, bu analiz doğrultusunda hızlı, doğru ve çözüm odaklı gerçekleştiren AEP EUROPE Gayrimenkul, satış ve kiralama işlemlerinde şeffaf çalışma prensiplerine sahiptir. Gayrimenkul sahipleri tarafında en önemli konuların başında yer alan gerçek değer tespiti, alanında uzman gayrimenkul danışmanları ve anlaşmalı çözüm ortakları ile gerek bireysel gerekse kurumsal tüm alanlarda aynı profesyonellikte gerçekleştirilmektedir.
AEP EUROPE Gayrimenkul’ ün başlıca ilkeleri arasında dürüstlük ve çözüm odaklı olmak gelmektedir.


Gayrimenkul Çeşitleri; Konut, Arsa, Kentsel Nitelikli Arazi, İş Merkezi, Plaza, Ofis, Otel, Tatil Köyü, Turistik Tesis, Alışveriş Merkezi, Hastane, Sağlık Tesisleri, Eğitim Tesisi, Eğlence Merkezi, Fabrika, İmalathane ve Üretim Tesisi, Depolama Alanı, Lojistik Tesis, Akaryakıt İstasyonu, Dolum Tesisi, Rafineri, Liman, Marina, Tersane, Devre Mülk, Enerji Tesisi, Maden.

bottom of page