top of page

Yatırım Danışmanlığı

AEP EUROPE Yatırım Danışmanlığı, yatırımcı gözüyle bakabilmenin avantajını kullanarak gerek bireysel gerekse kurumsal yatırımlarda yatırımcının tüm ihtiyaçlarına en hızlı ve doğru çözümleri sunmaktadır. Yatırımın her aşamasında yatırımcı tarafındaki riskleri asgari seviyede tutmayı hedefleyen AEP EUROPE, yatırımın geri dönüşüm periyodlarının da yönetimini sağlamaktadır.


Yatırım danışmanlığı çerçevesinde kişi, kurum, grup ve fonlara her alanda yatırım yönetimi hizmetleri sağlayan AEP EUROPE Yatırım Danışmanlığı, uygun yatırım kriterlerinin analiz çalışmaları ile başlayan planlamalarını, yatırımın en az risk içeren konseptte yapılması ve en optimum sürelerde geri dönüşümünün sağlanması üzerine kurmaktadır. Alanında uzman yatırım danışmanları ile kişi ve kurumların yatırım faaliyetlerini tek bir kanaldan yürütmelerini sağlamak amacı ile yatırımın her aşaması için bir çözüm sunan AEP EUROPE Yatırım Danışmanlığı, çözüm ortakları sayesinde de globalde hizmet ağını geliştirmektedir.


Körfez Ülkeleri, Ortadoğu ve Batı Avrupa ağırlıklı yabancı yatırımcı ağına sahip olan AEP EUROPE, yatırımcı kişi, kurum, grup veya fonların Türkiye’ de en uygun alan ve kategorilerde yatırım yapmalarını sağlamak vizyonu ile çalışmalarını titiz bir şekilde sürdüren AEP EUROPE Yatırım Danışmanlığı, aynı şekilde bu ülkelere ihracat yapmakta olan firmalara da en doğru ortaklık yapısı kurmaları aşamasında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.


İnşaat ve Gayrimenkul başta olmak üzere, Enerji, Gıda, Tekstil, Turizm, Tarım, Demir/Çelik ve Yenilenebilir Enerji sektörlerinde yatırım danışmanlığı hizmetleri sunan AEP EUROPE Yatırım Danışmanlığı, her bir sektör için sektörün önde gelen çözüm ortakları ile en sağlıklı çözümleri de yatırımcılara profesyonel çerçevede sunmaktadır.

bottom of page