top of page

Proje Geliştirme

AEP EUROPE Proje Geliştirme, gayrimenkullerin en uygun değere doğru zamanda ulaşabilmesi için a’ dan z’ ye profesyonel hizmetler sunmaktadır.
Nitelikli gayrimenkul projeleri geliştirmeyi ilke edinen AEP EUROPE Proje Geliştirme, verdiği butik hizmet anlayışı ile ihtiyacınıza uygun çözümler üreterek, alanında uzman ekibi ile uygulanabilecek en uygun projeyi hayata geçirebilmenizde hızlı çözümler sağlamaktadır.


Konut, Ticari, Arsa, Arazi, Otel, AVM ve Karma Proje gibi birçok gayrimenkul dalında tasarım ve projelendirme aşamalarında iç ve dış mimari yapıdan, diğer tüm uygulanabilir faaliyetlerin geliştirmesinde anahtar çözümler sunan AEP EUROPE Proje Geliştirme, konseptin oluşturulup geliştirilmesinden, projelendirilmesine kadar ki tüm süreci üretici veya arsa sahibi adına gerçekleştirmektedir.


Gayrimenkul projelerinin özellikle yatırım alanlarında doğru planlamanın öneminin farkında olunarak geliştirilmesi ve yatırımın geri dönüşü noktasında en verimli çözümlerin en kısa sürede sunulması, yatırımcı ve üretici açısından büyük önem arz etmektedir. Bu bilinç doğrultusunda AEP EUROPE Proje Geliştirme, güncel piyasa taleplerini baz alarak ileriye yönelik kısa, orta ve uzun vadede en sağlıklı planlamaları oluşturup, proje geliştirmekteki farklılık yaratmanın sağlayacağı faydaları ön plana çıkartmaktadır.


Proje geliştirmelerinde temel alınan kontrollü maliyet planlamalarının, ileriye dönük geri dönüşümlerin en verimli rakamlara ulaşmasını sağlaması ve bu planlamaların hem ulusal hem de uluslararası normalar çerçevesinde yapılması, AEP EUROPE Proje Geliştirme’ nin önem verdiği noktaların başında gelmektedir. Sadece Gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi değil, aynı zamanda proje bölgesine katma değer sağlamak amacı da AEP EUROPE Proje Geliştirme’ nin önem verdiği başlıca ilkeleri arasında yer almaktadır.

bottom of page